Kendi Kartınızı Tasarlayın veya Bizden Yardım Alın

Kendi tasarımınızı oluşturun: Grafik tasarım uygulamalarıyla rahat olanlar için, kartlarınızı önceden tasarlamak çok kolay! Şablonlarımızı kullanarak, tasarımınızı baskı için en iyi formatta kaydedebilirsiniz.
Yardımımıza ihtiyacınız var mı?: COOL’ un profesyonel tasarım ekibi size ücretsiz olarak yardımcı olmaya hazır! Tasarımınızı veya logonuzu [email protected] adresine gönderin, gerisini biz hallederiz. Üretime geçmeden önce onayınız için size bir örnek mockup göndereceğiz.

illustrator_logo

YARDIMCI İPUÇLARI

 

size

Kartlarımız uçtan uca basılabilir ve 54mm x 86mm boyutlarındadır. Lütfen kesim işaretlerini dahil etmeyin.

 

file

50mb boyutuna kadar aşağıdaki dosya türlerini kabul ediyoruz.
PNG, JPEG, SVG, PDF, AI, PSD, INDD.

 

cmyk
Sadece CMYK olarak baskı yapabiliyoruz, yani spot renk yok. Yalnızca Cool Bambu ve Orijinal Kartlar CMYK olarak basılabilir.

 

Daha kalın satırlar daha iyi basılır, minimum 0,5pt satır ağırlığı ve minimum 8pt yazı tipi boyutu öneririz.

 

    1. Tasarımınızda 2 mm’lik bir taşma payını hesaba kattığınızdan emin olun; bu, arka planınızın kart kenarının ötesine uzandığı yerdir.

 

    1. Mümkünse grafik veya metin içeren tasarımlar vektör tabanlı PDF’ler olarak gönderilmelidir. Metninizi vektör formatında tutmak için Adobe Illustrator ve Adobe InDesign gibi uygulamaları öneririz. Metni JPEG formatında kaydetmenin kenarlarda ‘bulanıklığa’ neden olabileceğini lütfen unutmayın.

 

    1. Tasarımınızda fotoğraf ve metin bir arada yer alıyorsa, fotoğraflarınızın 300 dpi olduğundan ve nihai tasarımınızın PDF olarak kaydedildiğinden emin olun.

 

Cool özelleştirilmiş arka yüzler sunmaktadır.

Arka yüzlerde, kartınızı hesabınıza bağlamak için bir çalışma yöntemi olarak veya bilgilerinizi NFC özelliklerine sahip olmayan bir cihazla paylaşmanın bir yolu olarak kullanılan bir QR kodu bulunur.

Metal kartlar geleneksel bir baskı işlemi yerine lazer aşındırma işlemi kullanılarak üretilir ve bu nedenle yalnızca iki tonlu olabilir. Temel renk ve sanat eseri rengi. İki rengi metal kart renk seçicisinde görebilirsiniz.

Hayır, siparişinizi vermeden önce tasarımlarınızı hazırlamanıza gerek yoktur, ancak baskıya hazır olmaları elbette süreci hızlandıracaktır.
Satın alma işleminizi yaptıktan sonra, siz çizimlerinizi göndermeye hazır olana kadar sabırla bekleyeceğiz. Çizimlerle ilgili başka sorularınız varsa müşteri hizmetleri ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.