479,90

Cool Card Black NFC Dijital Akıllı Kartvizit

Dijital Kartvizir

Satın aldıktan sonra logo ve isim bilgilerinizi iletebilirsiniz.

 

 

- +
SKU: CoolB1P1-3
Tag: Dijital Kartvizit

Description

Dijital Kartvizit Logo Tasarımı

Toplu mu satın alacaksınız?

Toplu satın almalarınız için kurumsal fiyatlarımız ile birebir yardımcı oluyoruz.
Kurumsal Talep

COOL CARDI KEŞFEDİN

Karbon ayak izinizi düşürün. Her yıl 600Ton’a varan CO2 tüketimine engel olun. Dilediğiniz zaman tüm bilgilerinizi güncelleyerek yeniden kartvizit bastırma derdine son verin…

Temassız
NFC Teknolojisi ile inovasyonu elinizde tutun.
Akıllı çipler ile saliseler içinde hızlı ve akıllı erişimi keşfedin.
Dijital
Herhangi bir uygulama gerekmeksizin; bilgileriniz değiştiğinde Cool kartınıza tanımlı tüm verileri anında güncelleyin. Bir daha kağıt kartvizit’a gerek duymayın.
Özelleştirilebilir
Kartınızın renk, logo ve görünümünü kendi tercihinize göre tasarlayın
Tüm Özellikler
Particle element
Dikey - Cool Card Black NFC Dijital Akıllı Kartvizit -
cool card ahsap bambu nfc dijital kartvizit 2 - Cool Card Black NFC Dijital Akıllı Kartvizit -
COOL TEST ICON - Cool Card Black NFC Dijital Akıllı Kartvizit -
2 - Cool Card Black NFC Dijital Akıllı Kartvizit -
Ultra Hızlı Açılış Hızı
Cool Card diğer tüm akıllı kartvizitlerden hızlı ve güvenli çalışır.
Tüm Platformlardan Erişim
Tüm cihazlardan dilediğiniz yerden erişin
Fotoğraf Paylaşımı
Profilinize dair tüm bilgiler paylaşılır.
Üstün veri saklama teknolojisi
Verileriniz Türkiye’de güvenle saklanır.
3 - Cool Card Black NFC Dijital Akıllı Kartvizit -

Herhangi bir uygulama gerekmeksizin; bilgileriniz değiştiğinde Cool kartınıza tanımlı tüm verileri Cool panel üzerinden anında güncelleyin. Bir daha kağıt kartvizit’a gerek duymayın.

Tasarım
0%
Sayfa Açılış Hızı
0%
Kartvizit kayıt hızı
0%
Hızlı Yüklenme Süresi
Hızlı yüklenme süresi ile kartvizitiniz okunduğu anda linke giriş süresi ile kullanıcıların hızlı bir şekilde size erişmesini sağlayın
Güncellenebilir
Herhangi bir iş değişimi, pozisyon değişimi veya iletişim bilgisi değişikliğinde Cool Panel üzerinden bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz?
Kurumsallara Entegrasyon
Kurumsal firmalar için, kurum personellerinin sayfalarını görüntüleyebilme, düzenleme yetkisi verebilme vb. özellikler
Özelliştirilebilir
Kişisel kartvizit sayfanızı istediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz, ister kurumunuzun renkleri isterseniz, Cool Panel temalarıyla profil sayfanıza güzel ve etkileyici görünümler kazandırabilirsiniz.

COOL PANEL İLE TANIŞTINIZ MI?

Dijital Kartvizitiniz ve COOL Panel'in güçleri birleşince neler yapabileceğine birlikte bakalım
light mockup - Cool Card Black NFC Dijital Akıllı Kartvizit -

QR Kodunuzu istediğiniz kişiye veya cihaza göndererek size olan erişim kanallarını arttırabilirsiniz. Online daki varlığınız genişlesin, işleriniz gelişsin.

Cihazda NFC Yoksa
Bazı cihazlarda nfc olmayabilir, peki sorun mu tabiki değil ister profilinizdeki qr kodu gönderin, istersenizde kartvizitinizin üstüne bastıracağınız qr ile paylaşıma kaldığınız yerden devam edin.

Sıkça Sorulan Sorular

NFC Dijital Kartvizit telefon numaranız, adresiniz, e-posta hesaplarınız, web siteniz, sosyal medya hesaplarınız vb. tüm bilgilerinizi istediğiniz zaman değiştirebileceğiniz ve saniyeler içerisinde tanıştığınız kişilerin telefon rehberine kaydolabilmenizi sağlayan bir sistemdir.

Cool akıllı dijital kartvizit herhangi bir mobil aplikasyona ihtiyaç duymadan NFC ya da QR teknolojisi ile çalışmaktadır. Akıllı kartvizitinizi telefona yakınlaştırarak iletişim bilgilerinizi tanıştığınız kişiler ile anında paylaşabilirsiniz.

Hayır. Cool Card’ı kullanmak için herhangi bir uygulamaya ihtiyaç duymazsınız. NFC uyumlu bir telefonunuzun olması Cool Card için yeterlidir.

Evet, istediğiniz isim ve logoyu ekleyebilirsiniz. Logo yüklemede herhangi bir yanlışlık olduğunu düşünmeniz halinde ‘[email protected]’  adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hayır. QR Kod eklemeniz halinde ekstra bir ücret ödemezsiniz.

 • İsim – Soyisim
 • Şirket, Ünvan
 • Temel iletişim bilgileri (e-posta, telefon, web sitesi)
 • Konum
 • Profil fotoğrafı
 • Sosyal medya hesapları
 • Fatura / Iban bilgileri

 

Evet. Bilgilerinizi istediğiniz zaman ‘Cool Card Panel’e giriş yaparak değiştirebilirsiniz.

Aktivasyon mailinin geldiğinden emin olmak için öncelikle spam ve gereksiz kutunuzu kontrol ediniz. Aktivasyon maili gelmediyse ‘[email protected] ya da 0552 283 26 65 numaralı telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hayır. Sadece satın alma aşamasında 1 kez ödeme yaparsınız ve Cool Card’ı hayat boyu ücretsiz kullanırsınız.

Siparişiniz 3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.

Additional information

Ağırlık0,1 kg
Boyutlar8,6 × 5,4 × 0,01 cm
Kart Tipi

Dikey, Dikey QR'lı, Yatay, Yatay QR'lı

Yazı Rengi

Gold, Silver

 1. selim kızan

  instagram’da görüp, mail ile iletişime geçerek üründen edindim ve çok beğendiğimi belirtebilirim, teknoloji bireysel ve kurumsal her alanda kullanılarak daha fazla katma değer üretilmeli. 10/10 bir ürün. Doğrudur herkesin telefonunda nfc açık/kapalı vs her an kullanım olmayabiliyor ancak olduğu zaman prestij / kalite / etkileme ve tüm bilgilerinizi karşıdaki kişiye aktarma anlamında başarısı bence çok başarılı. Fiyat/Performans olarak da 10/10 bir ürün. Ben çok memnun kaldım, Tebrikler..

 2. yağız turan

  Yeni nesil prestijli bir kartvizit. Emeklerinize sağlık, harika fikir harika ürün 🙂

 3. Sedat Çağrı

  Kağıt kartvizite iyi bir alternatif oldu, daha şık aynı zamanda.

 4. ülkü şimşek

  Ürün harika uygulaması üzerinden hemen kurulum yapılıyor ve daha kutusundan çıkmadan telefonunuz algıladığını göreceksiniz..

 5. Lain Amos

  Bir kaç hafta önce iş yaptığımız bir müşterimizde görüp şirket olarak bizimde alıp kullanmaya başladığımız çevre dostu, dijital kartvizit ve adı gibi cool bir kart. Tasarımı çok şık, içine bilgilerinizi girmek çok kolay ve herhangi bir app indirmeden bu işlemi bir kaç dakika içinde rahatlıkla yapıp istediginizde dijital kartvizitinizin içindeki bilgileri güncelleyebiliyorsunuz.
  Her gören çok beğeniyor, Cool Card kullanmak çok havalı. Teşekkürler Cool Card ailesi.

 6. Buğra ÖZBAY

  Kullandığım en güzel akıllı kartvizit kesinlikle. Dijital kartvizite geçmemle birlikte hem doğaya faydalı olarak daha az kağıt tüketiyorum hem de iş dünyasında daha şık görünüyorum. Cool cardın basit kullanımı beni çok etkiledi. Çok memnunum.

 7. Zarife Burcu Danışır

  Alışkın olduğumuz kartvizitlerin dışında, akıllı kartvizit ile güncel bilgilerimizi istediğimiz her an değiştiriyor olabilmemiz ve birden fazla kartviziti yanımızda taşımıyor oluşumuz çok hoşuma gitti 🙂

 8. Ahmet Tanrıverdi

  Bir süredir kullanıyorum, son derece yenilikçi ve doğa dostu bir çözüm. Normalde ayda 100 ila 300 arası kartvizit kullanıyordum, artık tek kart tüm işlerimi görüyor. Gören herkes şaşırıyor ve hayran kalıyor. Çok basit ve güvenilir bir teknoloji, mükemmel bir uygulama.

 9. Sevim Vural

  Böyle bir şey beklemiyordum açıkcası, bütün akıllı telefonlar NFC özellikli olursa kağıt kartvizitlere gerek kalmaz ki Qr özelliği ile NFC özelliği olmayan telefonlarda da kullanılabiliyor zaten. Şirket logosu karta o kadar uygun oldu ki sanki firmamıza özel yapılmış gibi. Harikalar. Teşekkürler Cool Card ailesi.

 10. Neşe Akçay

  İş çevresi edindiğim davetlerde ve günlük hayatımda Coolcard “dijital kartvizit” bağlantı kurma biçimimi değiştirdi. Sektörden tanıştığım insanlara karşı bana profesyonel ve güncel bir imaj sağladı. Ayrıca dijital bir kartvizit olması sebebiyle sürdürülebilirliği içinde barındırması beni etkiledi.

Add a review

Your email address will not be published.