Cool Card 

Cool Card, iş dünyasında sürdürülebilir ve yenilikçi networking deneyimi sunmak amacıyla Ocak 2022’de doğdu.

İş dünyasında kağıt kartvizitlerin büyük bir israf yarattığını fark etmemiz ile Cool Card girişim yolculuğumuza başladık.

Şirketlerin karbon ayak izini azaltmayı amaçlayarak çıktığımız bu yolda ekibimizi her geçen gün büyüterek devam ediyoruz. Yıllar süren kurumsal deneyimimizle, müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlayarak çözümler geliştiriyoruz ve geliştirmeye devam ediyoruz.

Yenilikçi teknolojimiz ve entegrasyonlarımız sayesinde iş toplantılarınızı potansiyel müşterilere dönüştürmenizi sağlıyoruz ve iş dünyasının bağlantı kurma şeklini yeniden şekillendiriyoruz.

Cool Card olarak, yalnızca dijital kartvizitiniz değil, aynı zamanda sizlere iş süreçlerinizi optimize eden ve veri güvenliğinize önem veren bir platform sağlıyoruz.

İş dünyasında dijitalleşmenin ve sürdürülebilirliğin öncüsü olma hedefiyle yola çıktık. Siz de bizimle bu yolculuğa katılın ve networking’in yeni yüzünü keşfedin.

“Networking’in Yeni Yüzü: Cool Card ile Dijitalleşin ve Sürdürülebilirliği Yakalayın!”

 

Amaçlarımız

Cool Card olarak amacımız, kağıt kartvizitlerin neden olduğu atık ve kirliliği ortadan kaldırmaktır.

Cool Card, NFC ve QR kod entegrasyonuyla dünya çapında daha güçlü iş bağlantıları kurmanızı sağlarken, karbon ayak izinizi azaltarak sürdürülebilir bir gelecek inşa etmenize olanak tanır.

Yenilikçi B2B SaaS çözümlerimiz ile sizlere çevreci ve etkili networking deneyimleri sunarak iş süreçlerinizi dijitalleştirir ve optimize eder.

Cool Card ile birlikte, dijitalleşmenin ve sürdürülebilirliğin öncüsü olmayı hedefliyoruz. Siz de bizimle bu yenilikçi ve sürdürülebilir yolculuğa katılın!

8
+Cool Ekip
300
+Kurumsal Müşteri
20000
+Üye
2
+Ofis Lokasyonu
2000
+Ağaç